RADNE ČIZME NA VEZANJE WORKER S3
Radne cipele i čizme za šumarstvo

RADNE ČIZME NA VEZANJE WORKER S3

• Robusne radne čizme na vezanje s čeličnom kapom
  • Vanjski potplat otporan na ulje i gorivo (EN ISO 20345 S3)
  • Visokokvalitetna koža i prozračni tekstilni umetci jamče izdržljivost i prozračnost
  • Odobreno je korištenje ortopedskih uložaka po mjeri prema DGUV 112-191
Veličine
Klasa zaštite protiv presijecanja
NE
259,60 KM Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete besplatnu dostavu!
Opcije proizvoda
Dostupno

RADNE ČIZME NA VEZANJE WORKER S3 S ČELIČNOM KAPOM ZA RAD U RADIONICAMA I NA OTVORENOM

Lagane i robusne STIHL Worker S3 radne čizme na vezanje izrađene su od visokokvalitetne, posebno prozračne goveđe kože koja odbija vodu i tekstilnih umetaka koje osiguravaju prozračnost. Podstavljeni i ojastučeni rubovi pružaju visoku udobnost prilikom nošenja kao i amortizirajući međupotplat od poliuretana i ergonomski unutarnji potplat koji se može zamijeniti, Čelični međupotplat čizama služi kao zaštita od probijanja. Podstavljeni i ojastučeni rubovi pružaju visoku udobnost prilikom nošenja kao i amortizirajući međupotplat od poliuretana i ergonomski zamjenjivi ulošci i mala težina. Reflektirajući materijal u narančastoj boji i grubi profilni potplat otporan na ulje i gorivo u skladu s normom EN 20345 S3. Čelične kapice s podstavljenim prijelazom pouzdano štite vaša stopala od padajućih predmeta. Čak i na prirodnoj podlozi, radne cipele vam nude dobro prianjanje zahvaljujući prianjanju profiliranog potplata. Odobreno je korištenje ortopedskih uložaka po mjeri prema DGUV 112-191. Idealne su za rad u vrtu, radionicama ili zelenim površinama.

Dostupne veličine 43-45

Tehnički detalji