OKRETNI VALJAK ZA ČIŠĆENJE, KW-KM
Kombi alati

OKRETNI VALJAK ZA ČIŠĆENJE, KW-KM

• Okretni valjak za čišćenje za STIHL Kombi motore

• Univerzalna primjena neovisno o godišnjem dobu

• Uklanja otpatke, prljavštinu, lišće, snijeg i još mnogo toga

• Gumirane lamele za dug vijek trajanja

1.231,10 KM Kupnjom ovog proizvoda ostvarujete besplatnu dostavu!
      Odabrani artikl
      Trenutno nije dostupno

OKRETNI VALJAK ZA ČIŠĆENJE KW-KM: ZA UČINKOVITO ČIŠĆENJE U SVAKOM GODIŠNJEM DOBU

Okretni valjak za čišćenje STIHL KW-KM je dio STIHL Kombi Sistema namijenjen za profesionalce i privatne korisnike za čišćenje pločnika, cesta i raznih drugih površina u svakom godišnjem dobu.

Temeljito i jednostavno uklonite otpatke, prljavštinu, lišće, snijeg i još mnogo toga s Kombi alatom STIHL KW-KM. Primjerice, možete očistiti dvorišta i ulaze u garaže, skupljati lišće u jesen ili čistiti tanji sloj snijega s ceste zimi. U profesionalnoj primjeni, KW-KM valjak  je idealan za čišćenje pločnika ili parkirališta. Rotirajuće gumirane lamele obavljaju posao vrlo učinkovito. Izdržljive su i imaju dug vijek trajanja. Za vašu sigurnost, tijekom čišćenja, veliki zaštitni pokrov štiti vas od iskakanja sitnih dijelova i većih materijala prilikom čišćenja.

Okretni valjak za čišćenje STIHL KW-KM kompatibilna je kao Kombi alat sa svim dostupnim STIHL Kombi motorima. Jednostavno i brzo spojite ovaj alat s KM 94 RC-E.

Okretni valjak za čišćenje za STIHL Kombi motore

Univerzalna primjena neovisno o godišnjem dobu

Uklanja otpatke, prljavštinu, lišće, snijeg i još mnogo toga

Gumirane lamele za dug vijek trajanja